Wethouder Gerard van As - feliciteert zijn team van HierisALPHEN

“Vrijdag 10 november verschijnt alweer de 52ste nieuwsbrief van Hier is ALPHEN, een prachtig initiatief van stichting Alphen Marketing. Het afgelopen jaar hebben steeds meer inwoners, ondernemers en bezoekers van onze gemeente zich al voor deze nieuwsbrief aangemeld. En terecht: je vindt hier leuke nieuwtjes en informatie over wat er in alle kernen van onze gemeente te doen en te beleven is. Als wethouder Economische Zaken en Citymarketing ben ik trots op het bereikte resultaat en hoop dat er volgend jaar nog meer mensen zich hiervoor aanmelden. Bezoek ook eens het citymarketingportal www.hierisalphen.nl en lees het magazine HierisALPHEN. Zo blijf je helemaal op de hoogte van bijvoorbeeld de uit-agenda, fiets-, wandel- en vaarroutes en al het overige moois en bijzondere dat je in Alphen aan den Rijn en onze dorpen kunt vinden en beleven. Ook ik word steeds weer verrast!"

Hartelijke groet,

Gerard van As